Ranking suplementów na odchudzanie

Ultra Slim Niekwestionowany lider - wybór ekspertów i konsumentów

1 miejsce

Cena 129zł / opakowanie

Werdykt ekspertów:

Skuteczność:
Szybkość utraty wagi:
Trwałość rezultatów:
Bezpieczeństwo:

Opinie ekspertów

"Wciąż jestem pod wielkim wrażeniem tego jak działa Ultra Slim. Nie dość, że jest diabelnie skuteczny to zapewnia niekwestionowaną trwałość rezultatów."
Dr Joanna Will poznaj eksperta

Dr Joanna Will
Niekwestionowany ekspert żywieni. Jest autorką wielu opiniotwórczych artykułów.

x

"Wielu moich pacjentów schudło z UltraSlim. Przez lata mojej pracy miałem z nim wyłącznie dobre doświadczenia. No coż, po prostu działa"
Dr Aleksander Hubert poznaj eksperta

Dr Aleksander Hubert
Specjalista ds. żywienia, który od 25 lat doradza amerykańskim sportowcom.

x

"Dla mnie najważniejsze jest to, że te tabletki dają kopa do ćwiczeń. Jak już uda mi się kogoś rozruszać, to odchudzanie idzie błyskawicznie."
Richard Coen poznaj eksperta

Richard Coen
Światowej sławy trener specjalizujący się w likwidacji nadwagi.

x

Ocena konsumentów:

  5 z 5 (878 opinii)

Najbardziej pomocna opinia:

"Na Ultra Slim zdecydowałam się za namową mojej trenerki. Już od dłuższego czasu nie mogłam zrzucić zbędnych kilogramów. Z Ultra Slim schudłam 9 kg w 2 tygodnie!"
~ Ania


Pozostałe opinie:

"Na Ultra Slim zdecydowałam się za namową mojej trenerki. Już od dłuższego czasu nie mogłam zrzucić zbędnych kilogramów. Z Ultra Slim schudłam 9 kg w 2 tygodnie!"
~ Ania

"Ćwiczenia zawsze były dla mnie mordęgą. Dopiero z UltraSlim zaczęłam sobie radzić. To nawet nie o motywację chodzi, ale o to, że mój organizm błyskawicznie się regeneruje. "
~ kami

"66 kg to może nie jest waga idealna, ale jak się zaczynało od 92, to sprawa wygląda zupełnie inaczej. Udało mi się właśnie dzięki UltraSlim. POLECAM"
~ Joanna

"nie miałem przekonania do tych wszystkich specyfikow ale jak zaczaelm brac ultraslim to było totalne zakoczenie shcudlem ju 8 kilo i biore dalej!!!!"
~ piter

"Środków na odchudzanie jest tak dużo, że masakra. To jakiś cud, że trafiłam na Ultraslim. Odchudzałam się razem z chłopakiem. Ja schudłam 7, a on 13 kg"
~ pani_wiosna

"11 kg to tyle, co straciłem z ultra slim w 2 miesiące. To mówi samo za siebie."
~ Karol


Dodaj swoją opinię: